MinecraftPolska.pl - polska społeczność minecraft, polskie serwery minecraft, zagraj ze swoimi znajomymi
Rekrutacja Support - Wersja do druku

+- MinecraftPolska.pl - polska społeczność minecraft, polskie serwery minecraft, zagraj ze swoimi znajomymi (http://minecraftpolska.pl)
+-- Dział: SERWER S1.MINECRAFTPOLSKA.PL (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: REKRUTACJA [ON] (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Rekrutacja Support (/showthread.php?tid=1020)

Rekrutacja Support - KoLOroWy_PL - 03-18-2017 03:19 PM

1.Twój nick w grze: KoLOroWy_PL
2.Twój wiek: 14,5
3.Jak długo grasz w minecraft'a: ok. 4-5 lat
4.Jak długo grasz na naszym serwerze: Myślę, że z rok będzie z małymi przerwami, stare nicki mogę dać na PW.
5.Czy masz rangę wyższą niż Gracz (jeśli tak podaj jaką): Na starym koncie miałem o ile dobrze pamiętam Svipa. :>
6.Co chciałbyś usprawnić na serwerze: Pomóc w ogarnięciu chatu ewentualnie nowych mapkach itp. itd.
7.Jakich pluginów znasz komendy: Z takich podstawowych to:
-Essentials
-WorldEdit
-TreasureChest
-PermissionsEx i inne do nadawania rang (nie wszystkie).
-WorldGuard
PS znalazło by się jeszcze parę ale nie chce wypisywać by podanie nie było zbyt długie.
8.Czy należałeś do administracji na innej serwerowni: Tak.
9.Czy możesz zapłacić składkę: Czasami dałoby radę. Duży uśmiech
10.Co chciałbyś dodać od siebie: (Nie wiem czy chodzi o opis ale coś napiszę) Witam nazywam się Marek i mam prawię że 15 lat (we wrześniu). Mieszkam w województwie Łódzkim i chodzę do gimnazjum. Interesuję się komputerami jak i sportem Język. Ortografię i interpunkcję myślę, że mam ogarniętą jak i komendy w minecraft.
11.Czy posiadasz mikrofon i możliwość rozmawiania przez TeamSpeak-a: Posiadam mikrofon oraz teamspeak3 jeśli chodzi o możliwość rozmowy to jest taka możliwość. Niestety nie zawsze.
12.Twój nick na ts: KoLOroWy_PL

RE: Rekrutacja Support - ZUVENTRUE - 03-19-2017 12:09 PM

nie ma żadnej rekrutacji, gdyż nasz serwer jest wyłączony

zamykam