Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Optifine i forage
01-31-2017, 11:51 PM
Optifine i forage
Witam mam problem z zainstalowaniem forage oraz optifine.
Specyfikacja:
-minecraft 1.11.2(zakupiony legalnie)
-forage 1.11.2 (najnowszy-nie pamietam dokladnie wersji gdyż laptop nie nalezy do mnie i nie mam go przy sobie w obecnej chwili)
-optifine 1.11.2 b6 +shadery pobrany ze strony optifine.net(czy tam .org)
Opis problemu: to tak info moze malo(na obecna chwile) ale problem jest taki, ze podczas probu zainstalowania forage(pobrana wersja INSTALATOR) zamiast instalatora odpala sie na sekunde okno cmd i zamyka, w procesach tez po sekundzie sie zamyka, to samo dzieje siepodczas proby zainstalowania optifine.
Dodatkowe info: windows 10, java najnowsza, stery aktualne. Prosze o szybka pomoc
02-01-2017, 08:00 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2017 08:01 AM przez ZUVENTRUE.)
RE: Optifine i forage
polecam stronę AniaPG i konto na YouTube o tej samej nazwie - rozwiązanie wszelkich problemów instalacyjnych (krok po kroku)
02-03-2017, 08:55 PM
Dzieki za info, na tamtym forum tez wystawiłem temat lecz na chwile obecna bez odzewu. Probuje jutro z aktualizacja systemu przez windows update i wyprobuje kilka wersji javy. Niestety AniaPG nie rozwiazywala takiego problemu, bądź owego nie znalazlem. Gdyby ktos taki poradnik(wylacznie owym problemem) znalazl, a byl orzy tym taki mily by podzielic sie linkiem... Bede wdzieczny Uśmiech
04-03-2017, 10:56 AM
Strona AniaPG mi bardzo pomogła bo miałem dużo problemów z instalowaniem itp Uśmiech Polecam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości