Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja [KacperBogiem]
11-19-2017, 03:52 PM
Rekrutacja [KacperBogiem]
1.Twój nick w grze: KacperBogiem
2.Twój wiek: 14 lat i 8 miesięcy.
3.Jak długo grasz w minecraft'a: Gram w minecraft około 4-5 lat. Zaczynałem jak dobrze pamiętam na wersji 1.5.2. Posiadam bardzo duże doświadczenie.
4.Jak długo grasz na naszym serwerze:Na waszym Serwerze gram dosyć długo. Około 2 miesięcy. Zapoznałem się zarówno z waszym taryfikatorem kar jak i regulaminem. Ogólnie wiedzę na temat serwera szybko pojmuję.
5.Czy masz rangę wyższą niż Gracz (jeśli tak podaj jaką): Nie mam, ale miałem kupować. Gdy zobaczyłem że jest rekrutacja na tą oto rangę, stwierdziłem że lepiej będzie zostać ChatGraczem i pomagać serwerowi oraz dawać co miesiąc składkę.
6.Co chciałbyś usprawnić na serwerze: Chciałbym przypilnować Cheaterów... i pilnować chatu, aby nie było na nim żadnych wulgaryzmów.
7.Jakich pluginów znasz komendy: Essentials, World Edit, Max Bans, Premissions Ex itp.
8.Czy należałeś do administracji na innej serwerowni: Tak, i to 3-krotnie.
9.Czy możesz zapłacić składkę: Jak najbardziej. Zawsze będę płacił z początkiem miesiąca
10.Co chciałbyś dodać od siebie: Myślę że wystarczająco dużo informacji zawarłem u góry.
11.Czy posiadasz mikrofon i możliwość rozmawiania przez TeamSpeak-a: Oczywiście że tak
12.Twój nick na ts: KacperBogiem

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości