Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośbo o unbana i wielkie przeprosiny :(
12-28-2017, 06:56 PM
Tęcza Prośbo o unbana i wielkie przeprosiny :(
Witam administratorów serwa survival. Piszę do was wiadomość z prośbą o odbanowanie mnie. Piszę, ponieważ bardzo, ale to bardzo i bardzo żałuję, za to co zrobiłem. Posiadałem cheaty. Mialem je naprawde krótko, poniważ wkurzałem sie bardzo szybko na tych ludzi co maja cheaty i wkopuja mi sie na banie na evencie co ze skryznkami zrobiles albo wala mnie plecami na aurze wiec tez chialem wiedziec gdzie sa ludzie na tracerze jak wbic sie do gildii na freecamie bo kurde wiekszosc serwera cheatuje, to i maja bardzo ulatwiona gre a ja bede gral normlanie Smutny I kurde akurat admin musial być na servie w tym momencie co cheatowalem przez ten krótki czas, bo cheaty miałem któtko, naprawde uwierz mi Smutny Juz nigdy nie będe cheatowal na waszym serwerze obciecuje, jak bede cheatowal to mozesz mnie zbanowac kurde na perma i ip kurde wszyko. Bardzo was przepraszam. Całą administracje i jeszcze graczy że zniszczyłem im gre przez ten czas co cheatowalem.

Bardzo bym prosił o unbana
Jak coś to mój nick w mc to: Dami_1337 bo na forum mam inny bo ktos mi zajal albo zapomnialem loginu hassla i emaila do tamtego konta Duży uśmiech

Zobacz jeszcze tego screena, wszystko usunełem i juz wiecej nie pobiore tego sufy Smutny

Załączone pliki Miniatury

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości