Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin dla administracji. (odwołany)
07-06-2013, 05:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2015 04:10 PM przez matbub.)
Regulamin dla administracji. (odwołany)
Poniższy regulamin przedstawia zasady panujące wewnątrz administracji. Każda osoba zasiadająca stanowisko począwszy od moderatora skończywszy na Head Adminie jest zobowiązana do ich przestrzegania.

• 1. Każdy administrator powinien posiadać dwa konta, jedno do operowania serwerem, pilnowania porządku czy też tworzenia różnych warpów bądź budynków, a drugie do swobodnej gry na serwerze.
• 2. Konto survivalowe nie może być powiązane w jakikolwiek sposób z kontem administratorskim. Każdy przejaw przekazywania przedmiotów, nadawania sobie OP'a skończy się w najlepszym przypadku zejściem na niższą rangę.
• 3. Administrator nie może posiadać domków, nie może wstępować do gildii (chyba, że zajdzie potrzeba moderacji), oraz nie może rozdawać przedmiotów osobom trzecim.
• 4. Administrator nie może wchodzić w walkę z innymi graczami. Jest on administratorem (mowa o koncie administratora), a nie zwyczajnym graczem, który musi sam zdobywać wszystkie przedmioty.
• 5. Każde bezsensowne kickowanie, banowanie, zabawa komendami może sprawić, że straci się rangę, a w najlepszym przypadku otrzyma się słowne ostrzeżenie od Head Administratora bądź Właściciela.
• 6. Każdy moderator, administrator jest zmuszony do tego, aby pomagać graczom. Każdy przejaw 'olania' gracza może skończyć się utratą rangi.
• 7. Rangi rozdawane są przez Właściciela. Każda osoba na danym stanowisku jest dobierana według uznania osoby prowadzącej serwer.

[Obrazek: 15529752226844819083.png]
07-06-2013, 08:56 PM
RE: Regulamin dla administracji.
Nie wiem czy tutaj mogę o tym pisać, najwyżej proszę skasować moja odpowiedz. Chciałam powiedzieć że Krabek jest osobą, która nigdy mnie nie zlekceważyła, pomaga i na każde moje pytania otrzymuję odpowiedż Uśmiech
07-06-2013, 09:18 PM
Żeby nie było nieporozumień - TEN REGULAMIN OBOWIĄZUJE DO ODWOŁANIA!

[Obrazek: b_560_95_1.png]
12-03-2015, 04:03 PM
Powyższy regulamin zostaje odwołany !!!

[Obrazek: 2008.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości