Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Administracja serwera s1.minecraftpolska.pl
07-09-2013, 08:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2013 08:54 AM przez admin.)
Post: #1
Administracja serwera s1.minecraftpolska.pl
Witam wszystkich!

Po ostatnich potyczkach administracyjnych wyłaniam nową grupę administratorów. Tak będzie wyglądała administracja w najbliższym czasie. Oczywiście zawsze jest szansa zarówno na awans jak i na spadek z danego stanowiska.
Graczy również proszę o zostawianie podań w dziale rekrutacja - jeśli któreś nam będzie odpowiadało - na pewno się skontaktujemy.

HeadAdmin: Krabek515
Admin: Cierni
Admin: Zinox15
Admin: Viperss
Moderator: Bezimienny002
Moderator: Harlox555


Lista osób podanych powyżej jest ustalona przeze mnie!

Kolejną ważną sprawą jest to, że całą administrację obowiązuje regulamin, który dla przypomnienia zamieszczam poniżej:


1. Każdy administrator powinien posiadać dwa konta, jedno do operowania serwerem, pilnowania porządku czy też tworzenia różnych warpów bądź budynków, a drugie do swobodnej gry na serwerze.
2. Konto survivalowe nie może być powiązane w jakikolwiek sposób z kontem administratorskim. Każdy przejaw przekazywania przedmiotów, nadawania sobie OP'a skończy się w najlepszym przypadku zejściem na niższą rangę.
3. Administrator nie może posiadać domków, nie może wstępować do gildii (chyba, że zajdzie potrzeba moderacji), oraz nie może rozdawać przedmiotów osobom trzecim.
4. Administrator nie może wchodzić w walkę z innymi graczami. Jest on administratorem (mowa o koncie administratora), a nie zwyczajnym graczem, który musi sam zdobywać wszystkie przedmioty.
5. Każde bezsensowne kickowanie, banowanie, zabawa komendami może sprawić, że straci się rangę, a w najlepszym przypadku otrzyma się słowne ostrzeżenie od Head Administratora bądź Właściciela.
6. Każdy moderator, administrator jest zmuszony do tego, aby pomagać graczom. Każdy przejaw 'olania' gracza może skończyć się utratą rangi.
7. Rangi rozdawane są przez Właściciela. Każda osoba na danym stanowisku jest dobierana według uznania osoby prowadzącej serwer.

[Obrazek: b_560_95_1.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości