Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na budowniczych! [ON]
08-09-2015, 03:56 PM
RE: Rekrutacja na budowniczych! [ON]
To jak kiedy odpowiedź kto sie dostał ?
08-10-2015, 04:23 PM
Powiem że nawet ciekawe te budowle podrzuć jeszcze trochę zdjęć albo zbuduj coś na działkach.
.

[Obrazek: 2008.jpg]

[Obrazek: 4]
08-10-2015, 05:33 PM
Jak chcesz to moge ale dodaj na GG moje to : 54671550
Lub skype : live:burusi50
10-20-2015, 03:25 PM
[b]Nick:waydrab
[b]Wiek:13,5
[b]Staż na serwerze:1 miesiąc
[b]Jestem administratorem na swoim serwerze oraz na innym serwerze mam rangę Budowniczego. Buduję ładnie, co potwierdziły inne serwery. Tam gdzie mam range budowniczego, już od 1 roku spawn i inne pomieszczenia na serwerze są cały czas.
[b]Przykładowe prace: (SS'y, co najmniej 5)
[b]Dodatkowe informacje: Jestem uczciwym graczem. Ogarniam chyba wszystkie dostępne komendy wszystkich rang. Jestem ogarniętym graczem.
10-21-2015, 10:35 AM
Zdjęcia zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia. Bez tego nic nie zrobimy.

[Obrazek: 2008.jpg]

[Obrazek: 4]
10-30-2015, 08:50 PM
Nick: TheNegatyw
Staż na serwerze: 5 lat
Staż w budownictwie: 4 lata
Przykładowe prace: (SS'y, co najmniej 5) : Hmm. Nie mam ss ale buduje epicko
Dodatkowe informacje: Jestem miły do graczy i do administracji. Słucham się jej i Pomagam z chęcią ! Jestem do usług w Budownictwie
11-15-2015, 01:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-15-2015 02:02 PM przez Kelahim.)
Nick: kelahim
Staż na serwerze: Mało ale do nadrobienia Uśmiech
Staż w budownictwie: od wersji beta 1.7.3 posiadam premium mc. Od tegoż również czasu zajmuję się budowaniem.
Przykładowe prace: http://imgur.com/a/Ov5Gu Budowane na potrzeby wzoru, wiec na szybko. W razie potrzeby moge zbudowac cos jeszcze Uśmiech
Dodatkowe informacje: Może nie mam sporego stażu na serwerze ale w grze raczej zadziwiający. Serwerowe pluginy w wiekszosci rozumiem 10/10 (prowadziłem własną serwerownie, wiem co i jak) Wszelkie dodatkowe informacje o mojej osobie jestem w stanie udzielić natychmiastowo jestem bardzo otwarty Uśmiech. Proszę o szansę w tej roli, chociażby na okres próbny.
12-03-2015, 07:08 PM
Nick:Mistrzu
Staż na serwerze:szczerzę 2 dni.
Staż w budownictwie:buduję co najmniej 10/10
Przykładowe prace: Nie mam ponieważ wszystkie mi usunęło.Smutny Miałem kilka .
Dodatkowe informacje:Jestem uczciwym graczem,nie daję Graczom itemów, buduję wyobraźnią którą mam wspaniałą.Pomagałem już na 5 serwerach na których dostałem Rangę Budowniczy.Jestem wyrozumiały ogarniam WorldEdit/WorldGuard oraz komendy 9/10.Co do stażu serwera,Gram mało alę wam pomogę.Myślę że zdobędę tą rangę.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.A co do serwera i administracji jest Super!
09-20-2016, 04:59 PM
to już prehistoria
zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości