Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Admin by VipersS
09-19-2013, 07:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-19-2013 07:31 PM przez TakiJakisVipersS.)
Podanie na Admin by VipersS
1.Twoje imię: Patryk

2.Twój wiek: 15

3.Twój nick w grze: VipersS

4.Jak długo grasz ogólnie w minecraft'a: trochę się już gra ale dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć :-)

5.Jak długo grasz na naszych serwerach: Grałem około 1.5 miesiąca albo dłużej potem niestety przez małe problemy musiałem odejść ale to już rzecz nieistotna Uśmiech

6.Czy masz rangę wyższą niż Gracz (Jeśli tak podaj jaką): Nie nie posiadam.

7.Co chciałbyś usprawnić na serwerze: Chciałbym tylko rozwinąć bardziej serwer, aby grało na nim więcej graczy tak jak to było kiedyś Uśmiech..

8.Jakich pluginów znasz komendy (World edit obowiązkowy!): No chyba komend wypisywać nie muszę bo chyba każdy mniej więcej z administracji pamięta jak się sprawowałem jako admin ale jeżeli chcecie to mogę wypisać Uśmiech.

9.Czy byłeś moderatorem na innej serwerowni?: Tak

10.Czy możesz zapłacić składkę?: No postaram sie ;p

11.Coś co chciałbyś dodać od siebie: Mam nadzieję że po mimo małych problemów to podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie... Pozdrawiam VipersS Uśmiech
09-20-2013, 10:13 AM
RE: Podanie na Admin by VipersS
Kolejne MK - chyba nie pamiętasz za co zostałeś WYWALONY z administracji Oczko Dziękujemy.

[Obrazek: 15529752226844819083.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości