Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TheOne na MODA
12-21-2013, 10:39 PM
TheOne na MODA
1.Twoje imię: Ernest
2.Twój wiek: 15 lat
3.Twój nick w grze: TheOne
4.Jak długo grasz ogólnie w minecraft: okolo 3 lat
5.Jak długo grasz na naszych serwerach: Ponad 2 miesiące
6.Czy masz rangę wyższą niż Gracz (Jeśli tak podaj jaką): nie
7.Co chciałbyś usprawnić na serwerze: Wszystko jest ok
8.Jakich pluginów znasz komendy (World edit obowiązkowy!): world edit znam LogBlocks, PvP, Heal, auto save world, Essentaials , moob arena
9.Czy byłeś moderatorem na innej serwerowni?: tak
10.Czy możesz zapłacić składkę?: tak
11.Coś co chciałbyś dodać od siebie: Już raz pisałem podanie na ten temat ale niestety nie zostałem Moderatorem . Ale teraz nauczyłem sie nowych pluginów byłem moderatorem na innym serwie imam nadzieje że teraz dacie mi szansę . Ps. Wesołych swiąt
12-22-2013, 04:05 PM
RE: TheOne na MODA
Pomagałem też w budowie spawna i działek Uśmiech)
12-22-2013, 04:15 PM
Proszę administrację o wypowiedzenie się w temacie. PS. To chyba w sumie nie w tym dziale powinno być ;P

[Obrazek: b_560_95_1.png]
12-22-2013, 04:56 PM
może i tak Uśmiech
12-22-2013, 06:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-22-2013 07:56 PM przez admin.)
Można by go wziąć na okres próbny.

[nie rób błędów ort. w postach!]
12-23-2013, 01:10 AM
OK xD
12-23-2013, 08:50 PM
TheOne lubie cie ale szczerze to bałbym się dać ci WorldEdita na tym serwie, lubisz robić psikusy Uśmiech, może postaraj się o inna range ? Ja też chce dla serwera jak najlepiej.

[Obrazek: 2008.jpg]
12-23-2013, 08:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-23-2013 09:21 PM przez TheOne.)
Mat toze robie psikusy to nieznaczy ze chc odrazu cos zrobic na serwi nieprzesadzaj gdybym ja niechcail dobrze dla serwa to bym niechceail byc modem Uśmiech) (tez cie lubie Uśmiech ) ale nieprzesadzaj mi sie wydaje ze bede dybrym modem ja bym zrobil tak jak mówi satelita wezcie mnie na okres probny jak sie niezprawdze to niestety ale nebede modem a jak sie sprawdze to sie okaze Uśmiech

A psikusy robie bo mam humor Uśmiech ale skoro przez moge niezostac modem to od traz ogar xD juz zadnego psikusa niezrobi Smutny)

Dajcie mi szansę a się niezawiedziecie . Uśmiech
12-23-2013, 09:45 PM
TheOne już 2 raz piszesz podanie i twierdze tylko tyle że nie nadajesz się na moda. Wczoraj mówiłeś mi że już zabrali ci rangę na serwerze LeQCraft a kilka tygodni temu dowiedziałem się że krabek znalazł u ciebie kilka rzeczy pochodzących z budowy spawnu. Tak samo jak matbub boje się co zrobisz jak będziesz miał dostęp do WorldEdita. JESTEM NA NIE.
12-23-2013, 10:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-23-2013 10:10 PM przez TheOne.)
worldedit pewnie znam lepiej niz ty Uśmiech a te rzeczy byly do dokanczanie moje go domku juz ci mowilem po podanie pisze bo teraz nabralem doswaidczenia i wydaje mi sie bym sie nadawal inaczej bym niepisal a potatym ja chce dojsc na okres probny jelezi sie niesprawedze to odejde Uśmiech a co do LeqCraft to niegral dla tego ze poklucilem sie z wlascicielem bo banowal administracje ale juz sie dogadalismy a wlasnie skoro myslisz mozesz wejsc i sobie zobaczyc jak tam sobie radze gram tam juz trochce i nie tyle ze mam dostep doworldedit to mam op i headadmina i niebylo na mnie zadnych skarg i nigdy nic niezrobilem staram sie dodawac nowe fajne rzeczy które ulepsza serwa Uśmiech wiec nw oco ci chodzi a pozatym wydaje mi sie ze dobrze bede sie dogadywac z matem a pozatym jestesmy razem e gildi wiec moze nabierz do mnie zaufanie mi sie wydaje ze sie nadaje

nikt z administraci niemial nic przeciwko budowie domku z rzeczy z gm

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości