Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupno rang - PSC
12-19-2015, 10:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-19-2015 10:27 PM przez Ploop.)
Kupno rang - PSC
Hej! Chciałem podać pewną propozycję, która byłaby udogodnieniem nie tylko dla mnie, ale również dla pewnej części graczy. Otóż sprawa wygląda tak. Ja i całkiem sporo osób (jak się dowiedziałem) posiada abonament i ma zablokowane smsy premium, a nie mają konta PayPal, lub nie mogą mieć (_TheVex_, Difrox). Czy nie byłoby dobrym pomysłem wprowadzenie płatności za rangi PSC (PaySafeCard)? Oczywiście wiąże się z tym zaokrąglenie pewnych sum. Np. heroes 20zł, Svip 10zł, Vip 5 bądź 6zł.

Jeśli ktoś nie wie na czym polega usługa PaySafeCard to już wyjaśniam.
Karte PSC zakupić można w wielu punktach. Dostajemy wtedy 16 znakowy kod doładowujący. Możemy doładować nim swoje konto steam, origin, a także zapłacić za wiekszość produktów w internecie. Mam nadzieję, że wkrótce będzie to możliwe, zakupić range na serverze.

Pozdrawiam, Wasz ukochany atencjusz Ploop.

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.
12-20-2015, 11:28 AM
RE: Kupno rang - PSC
jeśli nie ma się partnerstwa z psc to zabierają 10 % także muszą wtedy rangi być droższe .
12-20-2015, 12:03 PM
Dobra, a nie można wykombinować coś w stylu, że dajemy wam kod bezpośrednio?

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.
12-20-2015, 07:21 PM
to nic nie da bo żeby wpłacić trzeba i tak użyć ich systemu
12-21-2015, 03:11 PM
Moim zdaniem propozycja jest warta realizacji i popieram ją.
Jednak jako, że zupełnie się nie znam, więc nie jestem w stanie wypowiedzieć się o ewentualnych minusach, które mogłyby ją przekreślać.
02-10-2016, 09:03 PM
Kupno rang za pomocą kodów PSC oraz poprzez nowy automatyczny sklep będzie uruchomione w przyszłym tygodniu. Trwają prace nad implementacją PaySafeCard do sklepu. Jak będzie wszystko działało dam znać.

[Obrazek: b_560_95_1.png]
02-16-2016, 02:21 AM
To świetnie, dzięki!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości