Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesłuszne zbanowanie.
12-23-2015, 03:29 PM
Niesłuszne zbanowanie.
Chciałbym wnieść prośbę o odbanowanie graczy xbajtek666 i BlackHawkPLHD,
ponieważ zostaliśmy nie słusznie zbanowani a powodem według adminów było
cheatowanie.

Podczas bana powód był następujący: Admin ma zawsze rację!

Mam nadzieję ,że ta sprawa szybko się zakończy.
12-23-2015, 03:39 PM
RE: Niesłuszne zbanowanie.
Hej!
Po pierwsze powodem nie było " Admin ma zawsze racje", tylko "cheatowanie".

Bana dałem ja, po kilkunastu ostrzeżeniach o podejrzeniach różnorodnych cheatów, oraz po wielokrotnych prośbach kierowanych do was o napisanie czegokolwiek na czacie. Nikt z was nie odpowiedział na moje prośby, więc uznałem was za potencjalnie winnych. To przekonanie spotęgował fakt o licznych podejrzeniach wspomagaczy.

Jako iż nie miałem wtedy możliwości pełnego sprawdzenia was, dałem bana na 7 dni. Decyzje o unbanie zostawiam Matbubowi. Pozdrawiam.

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.
12-23-2015, 04:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-23-2015 04:06 PM przez blackhawkplhd.)
Po pierwsze: Nie używamy wspomagaczy.
Po drugie: Czy jest sens używania cheatów na premce, jeżeli zapłaciłem za nią grubo ponad 90 zł? To tak, jakbym prosił od stratę tej kasy.
Po trzecie: Nie sprawdziłeś nas i dostaliśmy bana bez jakichkolwiek powodów? Może po prostu wieloletnia gra powoduje, że jesteśmy lepsi? Płacz gimbów i innych dzieci ma prowokować do tego, że musisz banować bez sprawdzenia nas?

Zapraszam na team viewer, możecie sprawdzić kompa i logi MC.

Edited.
12-23-2015, 04:16 PM
Oh zostaliście kilkunastokrotnie sprawdzeni przez antycheat. I wielokrotnie byliście podejrzani o cheaty. Jak mówiłem, decyzje zostawiam Matowi.

Tak z innej beczki, co ma premka do bana na serverze? Można zawsze na innych grać.

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.
12-23-2015, 05:33 PM
To wasz antycheat ma widocznie słabe działanie Oczko
Ja nie mam nic do ukrycia.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości