Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban na ts
01-30-2016, 12:41 AM
Ban na ts
Dobry wieczór,
powodem motywującym mnie do napisania tego właśnie tematu, jest tak jak podałem w temacie, ban którego otrzymałem w dniu dzisiejszym (tj. 30 stycznia 2016r.). Przybyłem na wasz serwer ts, z góry zostałem napiętnowany i nazwany trollem, po czym dostałem bana, powód przytoczony wcześniej, czyli troll.
Nie wykazałem się pod żadnym względem postawą, która przypisałaby mi tą właśnie niechlubną sławę. Piszę takim stylem, gdyż wydaje mi się,że nie jesteście dziećmi, tylko poważnymi osobami, aczkolwiek delikatnie impulsywnie postąpił jeden członek waszej administracji. Więc skoro ja was potraktowałem poważnie, moglibyście również się w pewnym sensie odwzajemnić. A tu przytuliłem bana na trochę długi okres czasu Uśmiech Więc nawet nie miałem okazji zagrać na waszym serwerze, na który zapraszał mnie inna wyżej uprawniona osoba z waszego ts-a.
Tak więc mam nadzieję,że rozpatrzycie raz jeszcze moje zbanowanie. Z góry dziękuję ;D
01-30-2016, 01:34 AM
RE: Ban na ts
Ban jest nieporozumieniem. Ludzie popełniają błędy.
Oczywiście zostaniesz odbanowany.
Niestety obecnie nie ma osoby uprawnionej do naprawienia tego błędu, ale osobiście dopilnuję, żebyś zniknął z listy banów jak najszybciej.
01-30-2016, 11:46 AM
RE: Ban na ts
Dziękuję, za zajęcie się sprawą, liczę na pozytywne zakończenie Duży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości