Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pora na kolejny serwer.
02-03-2016, 06:57 PM
Pora na kolejny serwer.
Tak jak w temacie. Nadeszła pora aby na minecraftpolska.pl powstał kolejny serwer minecrafta.

Teraz najważniejsza sprawa - jaki ten serwer miałby być, macie jakieś pomysły, prośby... śmiało piszcie w tym temacie, zrobimy później z tego ankietę i użytkownicy zdecydują jak będzie wyglądał i co można będzie na nim robić... serdecznie zachęcam do wpisów...

Piszcie, proponujcie, myślcie... będzie jeszcze więcej ludzi i jeszcze więcej zabawy.

Pozdrawiam
Admin

[Obrazek: b_560_95_1.png]
02-03-2016, 07:23 PM
RE: Pora na kolejny serwer.
Jakieś gry?
02-03-2016, 07:32 PM
Co to znaczy jakieś gry... może coś konkretniej Sołtys - przecież stać Cię na więcej ;P

[Obrazek: b_560_95_1.png]
02-03-2016, 07:42 PM
SkyWars,BlitzSG,TheWalls itp
02-03-2016, 09:01 PM
popieram Sołtysa
oraz tutaj jest sporo propozycji
http://minecraftpolska.pl/showthread.php...78#pid2278

co prawda miały być na eventy ale z powodu braku pluginów ... sami wiecie (ale i tak jak Wam się to uda połączyć z tym co mamy obecnie to nadal mogą być też wykorzystywane na eventy) Język
02-03-2016, 10:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2016 11:38 PM przez Alinija.)
Jeśli miałyby istnieć dwa serwery to:
1) stary dobry survival + frakcje + ekonomia, wszystko oparte na rankingu graczy, najbogatszych, areny, tnt
2) wioski + działki + survival - przyjazne środowisko, ludzie mogliby razem tworzyć projekty i próbować się piąć po drabinie najbogatszych, do pvp arena
Do tego wszystkiego oczywiście eventy + parkoury

Osobiście uważam, że jeśli adminie nie masz jakiejś ekipy to pośród nas nie ma osób, które mogłyby taki projekt zrealizować. Postawić serwer? To nie wystarcza. Jeśli to miałby być poważny projekt z przyszłością to podstawą jest porządny zespół.

Dodatkowo przydałoby się załatwić kilka podstawowych spraw takich jak: automatyczny sklep, wygląd forum(?), strona = forum - ostatnio się spotkałam z krytyczną opinią na ten ten temat.

Gracze również nie spadają z nieba. Potrzebna jest porządna reklama, filmiki promocyjne. Czy mamy od tego kogoś? Nie. To, że teraz mamy tu jakiś ludzi nie przyszło z niczego. Wydaje mi się, że miałam na to jakiś wpływ poprzez różne 'kampanie promocyjne', ale to nie wystarczy. Nie mamy profesjonalisty od marketingu ani grafiki. Bo ja nim na pewno nie jestem.

Same dobre chęci nie wystarczają. Jeśli to poważna 'propozycja' to naprawdę przydałoby się przedyskutować ją z osobami, które są tu. Na serwerze. Na TeamSpeaku. Osobiście czuję się nieco zdenerwowana tym pomysłem. Projekt serwera s1 nie jest idealnie dopracowany, a do tego jeszcze miałoby być s2 z jeszcze większymi niedociągnięciami?

Proszę o jakieś konkrety - co, gdzie, jak, bo inaczej nie widzę gotowości na tę 'porę powstania kolejnego serwera'.
02-09-2016, 10:19 AM
hej kilka pomysłów
1. jeśli Cię zabiją lub się zabijesz nie full drop.
2. info o tym jak długo jest ważne twoje konto premium
3. sklepy różnica w cenach jest zbyt duża między kupnem a sprzedażą
4. zakupy między graczami (chodzi o wprowadzenie zasad ograniczających do minimum możliwości okradania tj. skoro za coś płace mam to dostać i na odwrót)
5. ciekawsze mapy eventowe. Nie każdy lubi parkour. Może zabawy na zasadzie szukania czegoś, labirynty itp
6. łatwiejszy dostęp do działek, bez podziałów na rangi. Za dużo działek jest pustych, ewentyalnie rezygnacja z działek i możliwość bezpiecznej budowy na survi.
7. bardziej rozreklamowane forum bo teraz ono jest na wymarciu

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości