Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na Moderatora SasoPl
02-06-2016, 11:03 PM
Kciuk w górę Skarga na Moderatora SasoPl
Mój nick: Ploop

Nick Admina na którego chcesz złożyć skargę: SasoPl,

Powód: Niesłuszny ban dobrego Gracza, brak zrozumienia nt. braku Skype'a na laptopie/komputerze,

Dowody: Ss'ów brak,

Świadkowie: Kazauto, Nuukey, Ja oraz poszkodowana Kala112,

Coś od siebie: Administrator SasoPl po (bądź co bądź) wygranej walce z Graczem Kala112 uznał, że Gracz Kala112 ma cheaty. Nakazał Kali112 podać Skype'a oraz udostępnić ekran. Dał jej czas do 22:20. Po wyjaśnieniu Kali o braku Skype'a oraz o braku możliwości pobrania tego komunikatora, odpowiedział (jak zresztą kilka razy wcześniej) "Masz czas do 22:20". Był głuchy na wszelkie wyjaśnienia. Jest to zachowanie karygodne i bardzo nieodpowiedzialne. Jako Moderator nie powinien dopuścić się do takiego zachowania. Prawdopodobnie zostanę teraz zmieszany z błotem przez resztę Administracji. Ale trudno. Wnoszę o odbanowanie Gracza Kala112 oraz (chociaż) upomnienie Moderatora SasoPl. Kolejną sprawa, którą chciałbym przytoczyć w tym wątku, jest (prawdopodobne) nadużywanie permisji z konta Moderatora na konto survivalowe (Sheo). W tajemniczy sposób moja była gildia Bananowe (przy samiutkim bedrocku) została odkryta przez graczy z gildii PPWP. Jest to oburzające, że troje członków Administracji (w tym jeden wysoko postawiony) należy do jednej frakcji. Oczywistą rzeczą jest, że taka sytuacja będzie miała wpływ na stronniczość Moderatora i ChatGraczy. To tyle.

Pozdrawiam, Ploop.

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.
02-06-2016, 11:38 PM
RE: Skarga na Moderatora SasoPl
Dlaczego Kala112 sama się nie odwoła od bana?Może dlatego ze jednak coś miała?Jednak nadużywanie permisji to inny temat.
Ps.Dowody na nadużywanie

[Obrazek: p8VcIr.jpg]
02-07-2016, 12:18 AM
Kala 112 nie wie o możliwości złożenia skargi bądź odwołania od bana. A ban bez żadnych dowodów? O czym to świadczy? Pozatym AntyCheat nic nie wykrył. Pozdro.

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.
02-07-2016, 12:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2016 12:56 AM przez Izka1206.)
Byłam świadkiem tej sytuacji. Powiem szczerze, że mam mieszane uczucia...
Moim zdaniem, może i Saso źle się zachował dając Kali ultimatum - albo udostępnia ekran albo ban, ale antycheat często nie wykrywa prawdziwych cheatów. Sama byłam tego świadkiem kiedyś tam na aj, ale to już inna sytuacja.
Kala coś wspominała, że odpią jej się kabel od internetu i to dlatego ma lagi(?) czy jakoś tak. W każdym bądź razie powiedz mi, jak to możliwe? Brak dostępu do Internetu = Automatyczne wywalenie z serwa. I to jej tłumaczenie, że nie może pobrać Skype, jakby chciała się wykręcić... No nie wiem. Może i masz rację, że nie ma cheatów. Ja tak jak wspominałam mam mieszane zdanie.
PS Walczyłam z nią na aj kilka razy i za każdym razem zginęłam. Niestety nie znam się na cheatach, więc ciężko mi powiedzieć coś więcej.

Pozdrawiam
02-07-2016, 03:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2016 03:42 AM przez PaciorJr.)
Nie ma żadnego prawa żądać pokazania osobistych danych po przez jakikolwiek komunikator Uśmiech tyle w sprawie całego skype. skoro antycheat nic nie wykrył więc nie rozumiem dlaczego ban? antycheat jak nawet potwierdziła na załączonym przezemnie ss Moderatorka "wyłapuje tylko niedozwolone rzeczy" więc jeżeli nic nie wyłapało to czynności które wtedy wykonywała były dozwolone Uśmiech

Załączone pliki Miniatury

02-07-2016, 08:23 AM
Antycheat wylapuje tylko niedozwolone rzeczy. Co nie znaczy, że wylapuje je wszystkie. Program zawsze ma słabe punkty. Proszę nie przekształcać moich słów do znaczenia, którego nie mają.
Nie tolerujemy cheatowania na serwerze. Jeśli Saso, który ma 5 czy 3 letnie doświadczenie gry na różnych serwerach pvp i ogólnie w minecraft, twierdzi, że ktoś oszukuje prawdopodobieństwo, że tak jest pozostaje niezwykle wysokie.
Oznacza to, że następuje krótka piłka: albo ktoś udowadnia, że nie ma cheatow albo nie robi tego i żegna się ze społeczeństwem (ma coś do ukrycia - prawdopodobnie cheaty - po co ryzykować?)
Co do danych osobistych. Wystarczy folder minecrafta. Tak bardzo prywatny on chyba nie jest?
02-07-2016, 11:23 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2016 11:29 AM przez Sołtys.)
Coś krecicie i nie wiem o co chodzi
Cytat:Po wyjaśnieniu Kali o braku Skype'a oraz o braku możliwości pobrania tego komunikatora,
Cytat:Kala coś wspominała, że odpią jej się kabel od internetu i to dlatego ma lagi
jak to możliwe? Szkoda ze w tej grze nie ma czegoś takiego jak hltv .
Zapraszam na odbanowanie TU

[Obrazek: p8VcIr.jpg]
02-07-2016, 11:37 AM
Nie ma możliwości pobrania Skype'a. Nic nie wspominała o odpiętym kablu. Poprostu ma na tyle wolny internet, że nie ładuje jej się przeglądarka. Sam tak miewam czasami. Pozdro.

02-07-2016, 02:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2016 02:54 PM przez matbub.)
Co do czystości Kali nie jestem pewny. Sam wierze Saso i Izce, bo znam ich umiejętności. Tak antycheat to tylko program (programy nie myślą). Dajmy szanse Kali, ale dopiero od jutra (niech troszkę odpocznie). Przypominam że admini będą bacznie obserwować -powtórzenie pewnych "dziwnych" zachowań będzie skutkowało banem permanentnym.

[Obrazek: 2008.jpg]
02-07-2016, 05:20 PM
Dziękuje Mat za zrozumienie. Przy okazji możesz mnie odbanować. Dzięki Saso za banika. Pff, boisz sie krytyki?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości