Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niesłuszne zbanowanie.
02-07-2016, 07:07 PM
Niesłuszne zbanowanie.
Witam, dziś tj. 07.02.16 około godziny 17 zostałem zbanowany przez ChatGracza Bylak. Powód bana brzmiał następująco: "Admin ma zawsze racje!". W innym wątku zostałem poinformowany, że bana otrzymałem za sformułowanie na chatcie: "Saso ssiesz jako moderator". Czy za takie zachowanie nie powinienem przypadkiem dostać mute'a? Za obraze (może coś się zmieniło w ciągu 2 godz.) nie ma bana na 2 dni tylko mute. Proszę o odbanowanie oraz pouczenie ChatGracza Bylak.

Pozdrawiam, Ploop.

Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.
02-07-2016, 07:47 PM
RE: Niesłuszne zbanowanie.
Saso na ts poprosił mnie abym Cię zbanował na 2 dni, jeżeli powód Cię drażni można go zmienić.
02-07-2016, 08:35 PM
RE: Niesłuszne zbanowanie.
W związku ze wzrastającą częstotliwością występków typu: oszczerstwo/obraza administracji wprowadzamy do systemu kar nową kategorie w postaci Obraza Administracji.
Za to przewinienie przysługuje 15 minut jaila + 15 minut mute. W tym czasie prosimy o zastanowienie się nad słusznością motywów swoich działań.
Takie słowa uderzają w cały organ administracyjny - od ChatGraczy do Właściciela.
Jeśli celem jest faktyczne wyjaśnienie jakiejś sprawy administracja zaprasza na TeamSpeaka oraz forum, gdzie można wystosowac dłuższe formy pisemne.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości