Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na ChatGracza SlitPl
02-21-2016, 04:48 PM
Kciuk w dół Skarga na ChatGracza SlitPl
Pisze prosto chcę złożyć skargę na SlitPl. Iż jej zachowanie jest karygodne dostałem muta nie wyzywając nikogo na chacie (oczywiście nie wiem na ile mut jest), bana na 10 godzin (nie wiem za co). Odzywała się nie stosownie przez, to że volin oraz Kompaniakowy nas sprowokował. Rozumiem, że nie przemyślałaś sytuacji ale muszę pisać tutaj nie mogę wejść na ts, ponieważ mam kontynuacje bana na 25 lat nie wiadomo dlaczego. I na koniec kpiła ze mnie mówiąc "Czekam na skargę".

Załączone pliki Miniatury

02-21-2016, 07:55 PM
RE: Skarga na ChatGracza SlitPl
Witam, wreszcie mogę się normalnie wypowiedzieć :)
Wyjaśnię twoje wątpliwości co do mute i bana :)
Mute został przeze mnie nadany Tobie, Volinowi, Kompaniakowemu i Dominikowi za kłótnie na chacie. Wyzywanie Bylaka jak i prowokacja naszej "ekipy" że tak to ujmę, była przeze mnie "śledzona". Padały niestosowne wyrażenia jak i oskarżenia o wspomaganie PPWP przez administrację. Nie raz przepisałam informację, że bezpodstawne oskarżenia będą karane mute. Ban natomiast został nadany przez obrażanie członka administracji (mnie) tekstami na tabliczkach typu "ssij mi kule slit" (zdjęcia posiada Bylak i Volin, zostaną dodane później gdy od nich je dostanę). Widząc, że twoje zachowanie nie zmieniało się mimo próśb i ostrzeżeń, zniżyłam się do twojego poziomu, posiadając nadzieję iż zrozumiesz co mam na myśli do przekazania Tobie :) Bana na ts dostałeś z powodu (monotonnego, gdyż jest to za każdym razem gdy odwiedzasz naszego Ts) obrażania administracji oraz gildii PPWP. Bana przydzielił ci Staff więc do niego się zgłoś z prośbą o odbanowanie. Cóż, nie wiem czy można nazwać kpieniem wiadomość "Czekam na skargę". Napisałam tak bo szczerze mówiąc czekałam tylko na twoją skargę by poruszyć ten temat przy reszcie administracji i graczach :) Tak jak mówiłam, ss zostaną dodane później. Czekam na dalszą dyskusję.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości