Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PROPOZYCJA] Czarny Rynek!
02-28-2016, 12:27 AM
[PROPOZYCJA] Czarny Rynek!
Witam!

Chciałbym aby dodano tzw. Czarny Rynek. otwierałby się on automatycznie każdej nocy (mechanizm z detektorem światła). Wtedy np. rozsuwałyby się tłoki odsłaniające ukryte schody. Obawiam się, że nie jest to możliwe do zrobienia na /warp sklep, ponieważ z tego co widzę jest to inny świat niż spawn czy działki. Tak więc można by to zrobić niedaleko spawna.

Na czarnym rynku można by kupić i sprzedać przedmioty, których nie da się zdobyć w sklepie. Np. kości, nici, trzcinę, brodawki czy nawet unikatowe spawn jajko grzybowej krowy (tylko do kupienia Język). Oczywiście wszystko byłoby nieco droższe niż w normalnym sklepie. Dokładną cenę oraz przedmioty ustala administracja.

Dodatkowo by nieco poinformować graczy można by dodać informację na czacie np. "Słyszałeś o czarnym rynku? Nocą rozglądaj się za ukrytymi schodami w okolicach spawna".

Czekam na opinię reszty. Oczko
02-28-2016, 01:25 AM
RE: [PROPOZYCJA] Czarny Rynek!
Brzmi ciekawie, jakby gdzieś miały być sprzedawane Bekony, albo główki wojowniczego szkieleta to właśnie tam. Jak dla mnie ciekawa opozycja do mojego pomysłu 'Małe Zoo' Uśmiech Zobaczymy co myślą inni zainteresowani rozwijaniem się sklepu.
02-28-2016, 02:11 PM
RE: [PROPOZYCJA] Czarny Rynek!
Pomysł mi się bardzo podoba, ale gorzej będzie z wykonaniem ;/

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości