Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZYM JEST LEGENDA?
02-28-2016, 07:56 PM
Post: #1
Żarówka CZYM JEST LEGENDA?
Doskonale wiem jak wszyscy uwielbiacie moderatorów Linijkę i Saso. To w dużej mierze dzięki nim serwer przeżywa teraz czas największej świetności. Chyba nikt nie może odmówić im rzetelności, kompetencji i doświadczenia jakimi odznaczają się podczas pełnienia swoich stanowisk. To z pewnością ciekawe osoby, przekonany jest o tym każdy kto spędził z nimi choćby chwilę na tsie, bądź nawiązał krótki kontakt na minecraftowym chatcie.

Nie są idealni. Trzeba to głośno powiedzieć. Mają swoje wady, zresztą jak wszyscy. Niektóre ich zachowania mogą czasem wydać się niezrozumiałe. A gdyby tak spróbować je jednak zrozumieć? Na przykład poprzez poznanie ich wcześniejszej historii? W końcu na tutejszy serwer nie trafili od razu. Uwierzcie mi, przeżyli masę wspaniałych przygód, godnych porządnej opowieści i pewnego ubarwienia.

Legenda to właśnie taka opowieść o znajomości Saso i Linijki: o ich początkach, pierwszym spotkaniu, niezwykłych sytuacjach, w których dane było im się znaleźć. Uwaga, tu zaskoczenie: opowieść oparta na faktach, ale też wzbogacona o fikcję literacką i wstawiona w ramy średniowiecznego fantasy.

Jeśli lubicie czytać o smokach, rycerzach i magii to jest to coś dla Was. Nie twierdzę, że to typowa baśń, kończąca się happy-endem, z księżniczką i odważnym wojowniku na białym rumaku, wręcz przeciwnie: Legenda to bardzo brutalna opowieść, nie wahająca się sięgać do najbardziej kontrowersyjnych tematów, zahaczająca momentami o najpodlejsze i najbardziej okrutne zakamarki świata i ludzkiego umysłu.

Stąd też wymaganie wiekowe, co najmniej 16 lat. Niektóre treści tutaj mogą źle wpłynąć na niewykształcone jeszcze umysły. Ale te bardziej rozwinięte z pewnością znajdą tu coś dla siebie i nie będzie to tylko krwawa sieczka, ale też historia warta wzruszeń i głębszej refleksji.

Legenda to przede wszystkim opowieść o człowieku. O jego słabościach, żądzach, dewiacjach i ideach. O zmianach. O różnych celach istnienia każdej, pojedynczej jednostki. O przeznaczeniu, albowiem nic nie dzieje się bez przyczyny.

Ale chyba najważniejsze, że to historia o ludziach, którzy obecnie dbają o wysokie standardy waszej rozgrywki na tym serwerze. Z potem spływającym z czoła pracują nad miejscem, w którym spędzacie swoje popołudnia po szkole. Organizują eventy, konkursy, pomagają rozwiązać jakiś problem. Czyż to nie wspaniałe, że dzięki Legendzie dowiecie się czemu to właśnie robią?

Zachęcam do lektury. Wasza aktywność tutaj będzie dla mnie zaszczytem. Docenię każde wyświetlenie, a komentarz będzie nieocenionym wyróżnieniem.

Niech Moc będzie z Wami.

ROAD TO REDEMPTION
02-28-2016, 08:13 PM
Post: #2
RE: CZYM JEST LEGENDA?
Legenda jest projektem, który ma już trzy lata. Na początku była niepoważną opowiastką o tym, jak Linijka poszła nabrać studni z wody i obok wybuchł creeper.
Potem poszła do zamku bawić się z Saso i Daakmanem i pobić się z Hirobrajnem.

Obecnie jest opowieścią wielowątkową, zawierającą elementy psychologiczne. Zawarte są opisy, dzięki którym można dowiedzieć się kim jest Saso od osoby, która zna go najlepiej.
Opowieść rozwija się zgodnie z chronologią naszej znajomości - kiedyś w odległych czasach mieliśmy swój serwer, mieliśmy wzloty i upadki, a teraz dotarliśmy tutaj.
Oznacza to, że jeśli projekt potrwa wystarczająco długo pojawią się w nim również gracze serwera Uśmiech

Opowieść najbardziej przypadnie do gustu humanistom interesującym się psychoanalizą. Nie oznacza to jednak, że inni nie mogą przeczytać - ja i Saso jako umysły ścisłe czekamy co tydzień w piątek na kolejne odcinki.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości