Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na SasoPL, Bylak
03-05-2016, 10:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2016 10:26 PM przez Alinija.)
Post: #1
Skarga na SasoPL, Bylak
1.Twój nick: Daakman
2.Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: SasoPL, Bylak
3.Powód: Nadużycie władzy; niesprawiedliwe i nieuzasadnione wyrzucenie, a następnie zbanowanie na serwerze głosowym TeamSpeak3
4.Dowody: Kilka screenów i słowo przeciwko słowu.
5.Świadkowie: SasoPL, Alinija, Bylak, Nitka
6.Coś od siebie: Trochę tego mam.

Jak to było: przychodzę na serwer MC. Chcę też wejść na Tsa, ale nie mogę - jest full. Cierpliwie czekam, no i w końcu wchodzę. Przychodzę na kanał Zebranie Administracji. Saso mówi, żebym siedział cicho jeśli nie pomagam, bo przeszkadzam. Więc siedzę, czasem jedynie kaszlnę. Okazuje się, że chce wejść Alinija. W tym celu zostaję wyrzucony. Powód następujący:
http://i.imgur.com/RcsREus.jpg
Nie brzmi to jak coś, co miałoby mi wytłumaczyć dlaczego zostałem wyrzucony. A zostałem wyrzucony, ponieważ Aliniji chciano udostępnić slot i akurat ja stałem się tym pechowcem, który musiał się "poświęcić".
http://i.imgur.com/JU3RrSX.jpg
Saso nie ukrywa powodu, dla którego mnie wyrzucił.
Wracam na serwer. Wydaję mi się, że mam prawo na nim przebywać tak jak ktokolwiek inny, kto nie łamie w jakiś sposób regulaminu. Ale Aliniji wciąż nie udało się wykorzystać zwolnionego po mnie slotu. Dlatego Saso powtarza operację.
http://i.imgur.com/SmJIizE.jpg
Nie ukrywałem zbulwersowania, ale nie wyraziłem się w żaden sposób, który mógłby zaliczać się do "braku kultury osobistej". Zakomunikowałem tylko, że zamierzam zgłosić całą sytuację. Jako iż psuło to wizerunek działającej wówczas administracji postanowiła mnie ona wyciszyć.

W skrócie: By Alinija mogła dostać się na serwer, wyrzucono mnie i insynuowano mi, że sobie na to zasłużyłem. Rozumiem, że jest konieczne jest, by administracja była obecna i mogła się komunikować, szczególnie w czasie eventu, ale jestem przekonany, że można byłoby to rozwiązać w mniej brutalny sposób.

ROAD TO REDEMPTION
03-06-2016, 11:04 AM
Post: #2
RE: Skarga na SasoPL, Bylak
Sprawa rozwiązana. Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości