Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft 1.9.4 - brak połączenia
05-21-2016, 08:50 AM
Minecraft 1.9.4 - brak połączenia
Witam.
Jestem zupełnie zielony w tej grze.
Dopiero zaczynam i od razu pod górkę nawet z wejściem na serwer jakikolwiek.
Z Mojang ściągnąłem najnowszą wersję, próbowałem wbić się na jakikolwiek serwer obsługujący 1.9.4 i lipa.
Powiedzcie co jest nie tak.
Pozdro
05-21-2016, 04:03 PM
RE: Minecraft 1.9.4 - brak połączenia
Twoja wersja jest nie zgodna z wersją serwera

[Obrazek: p8VcIr.jpg]
05-21-2016, 05:13 PM
No chyba napisałem, że wbijam się tylko na serwery 1.9.4
05-21-2016, 06:36 PM
to jak chcesz wbić tylko na takie serwery co mają 1.9.4 to masz pecha bo :
po pierwsze jest ich niewiele większość działa na wersje od 1.8 i niższe wersje 1.9 (np 1.9.2)
po drugie jak chcesz wejść na serwer to musisz wiedzieć na jakiej jest wersji minecrafta a nie co Ty masz ustawione w swojej, która instaluje się automatycznie na taką wersję jaki obecnie jest upgrade z Mohjanga.
Trzeba najpierw ogarnąć trochę luncher i poczytać na forach co nieco a nie jęczeć xD

a moja rada jest taka - przy włączaniu minecrafta masz zakładkę "EDIT PROFILE" (w lewym dolnym rogu) wchodzisz w nią i widzisz w środku tej powiedzmy tabeli zakładkę "USE VERSION" czyli jaką masz obecnie wersję jak rozwiniesz ten pasek możesz zmieniać swoje ustawienia wersji i dostosować się do serwera
aaaa i nie zapomnij po zmianie wersji dać "SAVE PROFILE" bo Ci się inaczej wersja nie zmieni

to Ci chyba powinno ułatwić życie Język
05-21-2016, 06:54 PM
Jednego mnie nauczyłeś, mianowicie zmianę wersji.
Jednak nic to nie daje.
Powiedz dlaczego przy próbie grania w opcji multiplayer scanuje i szuka serwerów bez końca?
Mi jest obojętne na jakiej wersji zagram, tylko zwyczajnie nie mogę się połączyć.
Dzięki za sugestię i prosze o więcej.
05-21-2016, 09:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-21-2016 09:55 PM przez ZUVENTRUE.)
tracer10 nauczyłam jak coś Język
no i mówisz, że chcesz więcej ok
to powiem Ci tyle, że szukać serwerów to Ci tak może do końca świata albo jeszcze dłużej xD
musisz dodać sobie serwer/y sam na listę klikając przycisk DODAJ SERWER i tam wpisujesz dane serwera nazwę (jaką chcesz orginalną albo tak żeby Ci było łatwiej) oraz jego IP potem kliknąć przycisk GOTOWE i masz serwer na liście,
jak na niego chcesz wejść to klikasz na niego i uaktywnia Ci przycisk DOŁĄCZ i gotowe
05-27-2016, 05:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-27-2016 05:33 PM przez tracer10.)
Dzięki jak nie wiem co, ogarnąłem serwery, ale dziś nowy problem.
Mianowicie zapomniałem hasła, po restarcie tegoż na Mojang launcher każe mi grać demo
Jakieś 100 min o ile się nie mylę.
Masakra jakaś, gra super, ale zbyt dużo dla nowego przeszkód, które w innym znanych mi grach nie występują.
I oto pytanie. Jak uniknąć demo? Moje próby spełzły na niczym.
Pozdro
05-27-2016, 07:39 PM
Z tego co zdążyłam zakumać to prawdopodobnie masz windows 10 na kompie i ściągnąłeś lunchera minecrafta na "non-premium" wiąże się to z tym (tak mądre głowy donoszą) że to DEMO (jakbyś nie wiedział co to demo : to taka próbka gry żeby kupić całą) czyli pograsz tylko jakieś 100 minut bo na tyle to jest i potem albo kupisz "oryginał" albo od razu zmień luncher.
Możesz pobrać luncher a naszego forum (dla kont non-premium) tu :
http://www.minecraftpolska.pl/showthread...07#pid2807

wszystko działa i możesz sobie wybierać wersje MC jak pisałam powyżej i najważniejsze to nie DEMO
05-27-2016, 07:49 PM
Nie mam windowsa X tylko 7, a konto kupiłem na Allegro, ale od pewnego sprzedawcy który mnie jeszcze nie wyrolował.
Co to demo to kumam, wbrew pozorom tępy aż tak nie jestem lol.
Tylko teraz już nie wiem jakie konto kupiłem. Gdzie to sprawdzić?
05-27-2016, 08:27 PM
Jak dla mnie to wszystko jasne !!! zanim kupiłam swoje premium trochę poszperałam, poczytałam i obstawiłam ostatecznie oryginał przez stronę Mojang ale w życiu nie kupiłabym na allegro itp. stronach właśnie z tego powodu dla, którego Ty masz zmienione hasło ...
dużo pewnie nie zapłaciłeś (choć ceny tych kont widziałam już różne) i koleś cię też nie oszukał bo wszystko dostałeś co obiecane w ofercie - tylko to co kupiłeś to najpewniej "multikonto" czyli parę osób korzysta z tego samego a wystarczy, że jedna osoba wejdzie i zaloguje się pozmienia hasła, skina itp. i reszta co to kupiła może już tylko sobie pomarzyć
na każdym forum ludzie o tym piszą poczytaj a zobaczysz, że mam rację w tym co tu napisałam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości