Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft 1.9.4 - brak połączenia
05-28-2016, 10:08 AM
RE: Minecraft 1.9.4 - brak połączenia
No ok skoro jako kumata tak piszesz to tak musi być, powiedz zatem cóż czynić w tej sytuacji?
Konto kupiłem za 9 zł więc jak za darmo, miało byc tylko dla mnie z tego co doczytałem, a zmiana hasła nie spowodowała straty konta wszak.
Cóż czynić teraz?
05-28-2016, 12:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-28-2016 12:03 PM przez ZUVENTRUE.)
tracer10 zawsze tak piszą poczytaj na forach jak nie wierzysz, że już dużo ludzi miało taki problem jak Ty teraz, ceny tych kont wahają się od kilku złotych nawet do 50 zł, oryginalne konto premium na dzisiaj kosztuje 100 zł (https://minecraft.net/pl/ ) - jak ja kupowałam było za ok 90 zł i kupowałam bezpośrednio przez mojang.
Pytasz co zrobić z tym kontem co kupiłeś nic nie zrobisz, albo kupisz konto premium za 100 zł albo pobierz luncher (link Ci podałam wcześniej możesz pobrać z naszego forum). Dzięki niemu możesz grać na singlu i serwerach (na wersji MC na której chcesz), które nie wymagają konta premium również na naszym serwerze s1.minecraftpolska.pl
05-28-2016, 06:00 PM
Ależ ja ci wierzę, dlatego pytam o rady bo o ile np. w WOT jestem ogarniety co nieco, to w Minecraft jestem zielony jak koniczyna.
Spróbuję ten launcher co w linku, ale to jutro dopiero i dam znać.
Pozdro

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości