Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry wieczór!
06-25-2016, 11:46 PM
Dzień dobry wieczór!
Jak tam zdrówka? Kiedy ostatnio tu wbijałem to minecraftpolska miała s1 i s2. Ale się serwer zmienił w przeciągu tych 3 lat. O w mordę. Nie ma to jak powrócić na stare śmieci Duży uśmiech
kikugi czekam na twoje ułaskawienie mojego pierwszego konta Zinox15 za "reklame swojego serwera" o ile mi wiadomo (bo to jeszcze pamiętam) hasło na serwie miałem na tyle proste, że jakiś gnój mi wbił na konto i się reklamował a z wyjaśnieniami tego zdarzenia to już było różnie, a i tak nikt mi nie uwierzył. Cóż, mam wrażenie że 3 lata to chyba wystarczająca kara za tamten wypadek, jak sądzisz
[Obrazek: angel.gif]
Chyba że to konto też dostanie banem po mordzie ;-;

[Obrazek: 76561198099957582.png]
06-26-2016, 08:19 PM
RE: Dzień dobry wieczór!
Witamy,
wiele może i się zmieniło, edycji też już kilka było w ciągu Twoich 3 lat nieobecności, a nie wiem czy wiesz, że przy każdej nowej edycji jest amnestia dla wszystkich zbanowanych ... więc te 3 lata zależały już tylko od Ciebie jak taką karę wybrałeś xD

Co to Twojego nowego konta to myślę, że nie będzie żadnych problemów o ile zachowasz "kulturę gracza" bo na wstępie nie zaprezentowałeś "klasy" pojawiając się na serwerze a to nie przystoi "starym graczom"

Tak czy tak witamy i pozdrawiamy
06-26-2016, 10:48 PM
Oj tam,
Trochę mi z lekka odbiło ale już wszystko jest w porządku. Pogodziliśmy się i teraz tylko do szczęścia flaszki brakuje Duży uśmiech

[Obrazek: 76561198099957582.png]
05-24-2017, 07:42 PM
Hej, witam mam na imię Czarek. Jestem młodym wyzwolonym facetem. Moja otwartość na ludzi sprawia, że szybko łapie kontakty i mam wielu znajomych. Tutaj tez mam nadzieje na kilka fajnych rozmów z fajnymi ludzi i dobra zabawę . Pozdrawiam.

usługi zwalczania owadów cena

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości