Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na MOVE
07-22-2016, 09:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-25-2016 10:10 AM przez ponek.)
Skarga na MOVE
1.Twój nick:ponek
2.Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę:MOVE
3.Powód:Przeszkadzanie w grze graczom
4.Dowody:
5.Świadkowie:XEVIS. 11eryk11, Izka1206 i inni
6.Coś od siebie: Witam 11eryk11 byl na spawnie MOVE tepnol go do ___EyelessJack___ poczym go zabil kiedy kto kolwiek teleportowal sie na /spawn to MOVE na /v rzucal potki na niewidzialnosc Nawet mnie kicknol za nic kiedy walczylem z Izka1206 na duelu nagle ja wyrzucilo z serva ja zas mialem problem z tym ze jak cos napislalem to juz nie moglem sie ruszyc pisac ani nic poprosilem Izke1206 zeby dala mi mute i un mute zrobila to i nic wyszedlem z servera i wbilem raz cos napisalem i zas to samo

nie wiem jak dodac SS`y jak ktos powie to dodam
07-23-2016, 12:22 PM
RE: Skarga na MOVE
Potwierdzam że była wczoraj taka akcja. Zresztą nie pierwsza tego typu. Osobiście nie mam nic do gracza Move's, ale jego nadużycia które daje mu konto budowniczego staje się męczące czasami dla innych graczy. Ostatnio skargę złożył również Kamil25limo i odpowiedz jaka otrzymał od Soprany jest co najmniej nie na miejscu, biorąc pod uwagę stanowisko jakie piastuje na servie. Rozumie że ktoś może być czyimś pupilkiem, ale bez przesady, że takie zachowanie jest jeszcze bronione przez Administracje Serwera.
07-23-2016, 01:18 PM
Potwierdzam. Cała sytuacja została zgłoszona matbubowi. W logach są dowody, iż MOVE faktycznie tepał, kickował.

Pozdrawiam
07-25-2016, 12:02 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-25-2016 12:03 AM przez ZUVENTRUE.)
ponek żeby dodać ss musisz pod tymi postami kliknąć odpowiedź po prawej stronie (nie pisać od razu w tym oknie które jest na dole), a następnie jak otworzy Ci się nowe okno z odp. to załadować załącznik z dysku (przeglądaj, zaznacz go i daj otwórz) pokaże ci się na dole po lewej i jak go znajdziesz zatwierdzasz guzikiem dodaj załącznik po prawej stronie dam ci ss jak to wygląda ...

i jak to zrobisz to pokaże ci się to tak jak w tym moim poście

Załączone pliki Miniatury

07-25-2016, 10:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-25-2016 10:11 AM przez ponek.)
ok zrobilem dzieki

kurcze ten 1 to miala byc inna skarga ;d o reklame
08-02-2016, 09:10 PM
Tak jak Izka napisała sprawa była zgłoszona matbub się tym zajął.
Zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości