Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siemanko :D
07-26-2016, 01:09 PM
Siemanko :D
Witam graczy Język

Mam na imię Mateusz i mam 17 lat. W minecrafta gram od Alpha 1.2.4 czyli chyba już 6 lat.

Szukałem jakiegoś serwera pod survival z frakcjami i ekonomią, ale ostatnio jest ich coraz mniej, albo należą do dużych sieci serwerowych, na przykład do youtuberów.

Przeglądając listę na minecraft-list trafiłem na ten serwer, wszedłem sobie i od razu wiedziałem, że zostanę na dłużej. Duży uśmiech Spodobał mi się wygląd budowli, ciekawy spawn, u Administracji zauważyłem wysoki poziom kultury, co świadczy o tym, że nie mają już dziesięciu lat. Z kilkoma graczami rozmawiałem na TeamSpeaku i bardzo przyjemnie się rozmawiało.

Generalnie, wrażenia na temat serwera bardzo dobre, dlatego zamierzam pograć dłużej (a może nawet niedługo, w miarę możliwości, spróbowałbym szczęścia i zgłosił kandydaturę na członka Administracji?).

Pozdrawiam użytkowników i Ekipę, życzę miłej gry Duży uśmiech
MrQuequey
07-26-2016, 08:08 PM
RE: Siemanko :D
Cieszymy się, że Ci się spodobało xD
Pozdrawiamy i również życzymy miłej gry Język
07-26-2016, 08:22 PM
Ja tez Ci życzę udanej gry na serwerze ale bez takich pytań jak ''Podaj IP kompa''
07-26-2016, 11:13 PM
Oj, ponek, nie znasz się na żartach? xD
11-23-2016, 09:27 AM
Mam na imię Marcin, mam 18 lat I mam dużo wolnego czasu, który spędzam często przed komputerem. Jestem sympatycznym i miłym chłopakiem, uwielbiam również słuchać dobrej muzyki, nietypowo do dzisiejszych nastolatków u mnie króluje jazz oraz klasyka. Pozdrawiam.

arimidex
01-31-2017, 03:35 PM
Siema Mateusz mam nadzieje ,że się dogadamy Duży uśmiech
04-24-2017, 06:03 PM
Witajcie wszyscy mam na imię Hania, jestem zagorzałą fanką różnego rodzaju for, a zwłaszcza tych w tematyce gier komputerowych. Spędzam stosunkowo dużo czasu przy grach i muszę się pochwalić, że jestem lepsza od niejednego faceta, często z nimi wygrywam z kretesem.

hak holowniczy
05-02-2017, 12:54 PM
również witam serdecznie

sneakers sklep - który polecam
05-03-2017, 08:49 AM
Siema jestem Łukasz i gram od 5 lat. Mam 25 lat. Pozdrawiam was!

Tanie certyfikaty energetyczne Częstochowa
05-18-2017, 08:04 PM
Hej wszystkim , nazywam się Olek i jestem 18latkiem. Uczę się jeszcze ale lubię spędzać czas wolny w gronie znajomych, zapisując się na to forum liczę że znajdę tutaj ludzi z takimi samymi zainteresowaniami jak ja.

sprzątanie po zgonie

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości