Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto Premium vs repair all
07-27-2016, 10:39 PM
Konto Premium vs repair all
Witam, w sumie miałem już napisać o tym jakiś czas temu, ale że serwer działał to były ważniejsze sprawy.
Otóż nie podoba mi się aktualna polityka w której to kupując konto premium za własne pieniądze, by mieć dostęp do pewnych udogodnień muszę jeszcze za nie płacić . Czyli płacę za produkt dwa razy. Rozumie, że naprawiało się kilofy itp innym graczom i ok. Często nawet i za $ Aktualnie Diaxowy kilof wykopuje ok 1500 bloków, za każdy tysiąc wpada 1$ czyli i tak nadal jesteśmy w plecy o ok 3.5$

Przy aktualnej polityce zastanawia się nad sensem kupowania konta premium Heroes skoro one daje niewiele więcej od Vipa ?? Ktoś powie ale masz Heroes graty itp. Czy zbroja, miecz, łuk, kilof, łopata i jeden Kox są warte ok 20zł miesięcznie. No raczej nie. Takie coś możemy kupić od innych graczy, siedząc chwilę w kopalni, a i kilof można naprawić za diaxa lub znaleźć jakiegoś gracza z Heroes który jeszcze nie doszedł do tego że zdrowo przepłaca, dać mu 5$ i naprawić kilof. Pewnie powiecie że przynudzam, ale takie są fakty kupowałem konto Heroes dla /Fly i /repair all. O ile to pierwsze mam w VIP to z tym drugim chyba sobie jakoś idzie poradzić.

Mam nadzieje, że ten paradoks z płaceniem zostanie jakoś naprawiony lub zrekompensowany w grze by nie dopłacać to tego biznesu.

Ps. 5 $ to mało? pewnie znajda się tacy co tak twierdzą, ale przy moich 130k wykopanych klockach daje 450$ straty Większość takiej kwoty nawet nie miała Język
Mrmo Ma ponad 600k wykopanych czyli wydał 2000$ na sam kilof.
07-28-2016, 08:31 AM
RE: Konto Premium vs repair all
No to jest bez sensu bo jednak jak idziesz z gildia na wojne to musisz miec pro i caly set albo ile ja wykopie w gildi fosa sama 1/4 to jest 220 w gote 9szerokosci 20dlugosci to ja nie wiem czy warto placic to 5$
08-02-2016, 09:19 PM
Osobiście też już do takich wniosków doszłam trochę czasu temu.
Z matem już temat poruszyliśmy ale musimy omówić to całą ekipą jakie ewentualne zmiany wprowadzić, także na pewno informacje się pojawią.
08-02-2016, 09:25 PM
okej ja czekam na zmianę Uśmiech Pozdrawiam serdecznie
08-19-2016, 06:44 AM
Na Tej Edycji Juz Naprawy Są Darmowe Uśmiech
08-19-2016, 06:38 PM
póki co sytuacja się wyjaśniła wraz z nową edycją
zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości