Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderator, z czym się to je ??
07-29-2016, 10:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-30-2016 04:09 PM przez pablo170.)
Post: #1
Moderator, z czym się to je ??
Witam,
Nigdzie na forum niema informacji, o tym jak zostać Moderatorem ??
Jakie są wymagania czy też co leży w kwestii takiej osoby na serwerze.
Pytam gdyż kiedyś myślałem nad podaniem na taką osobę, ale za bardzo nie ma informacji na ten temat. Swego czasu myślałem, iż jest to jakaś forma awansu. Proszę o informację na temat tego stanowiska.

Ps. wyprzedzając nasuwające się pytanie. Skoro nie wiesz kim jest Moderator to dlaczego chciałeś nim zostać ? Prace Moderatora na naszym serwerze z obserwacji odbieram jako taki "złota rączka" Tu coś naprawi, tam komuś pomoże. Taka pomocna dusza na serwerze Uśmiech
08-02-2016, 04:13 PM
Post: #2
RE: Moderator, z czym się to je ??
Otóż Moderator to rzeczywiście taka złota rączka. Do jego obowiązków należy zajmowanie sie chatem, szukanie cheaterow, organizowanie eventów, tworzenie ich i ogólnie robienie wszystkiego co dobre i pożyteczne dla serwera. Kiedy ktoś ma jakiś problem Moderator powinien być w stanie go rozwiązać.
Nie ma oficjalnych wymagań na tą range, ponieważ zazwyczaj Moderatorami zostają zaufane osoby, które rozmawiają z administracja na TeamSpeaku i mają jakieś ciekawe pomysły dotyczące rozwoju serwera. Jeśli jesteś osobą, która chce pomóc urozmaicić rozgrywkę i masz odpowiednie umiejętności to przedstawiaj je administracji. Do bycia moderatorem zazwyczaj jest się wybranym i nie trzeba składać podania.

Można awansować na Moderatora zarówno z gracza jak i ChatGracza.
08-02-2016, 04:53 PM
Post: #3
RE: Moderator, z czym się to je ??
z admina tez mozna awansowac raczej jaksie dostanie nizej range
08-02-2016, 06:10 PM
Post: #4
RE: Moderator, z czym się to je ??
Alinija trafić Administrację na TS to jak trafić w lotto. Nie mówię że was tam niema, ale często siedzicie na kanałach niedostępnych dla nas, Graczy. Do tego kolejnym problemem są dwa różne TS. Wprowadzają na chwilę obecną tylko zamieszanie. Często jest tak, że My jesteśmy na 51.254.138.8:10820 a Wy na 178.217.186.86:9607 (czyli TS zastępczy na wypadek awarii pierwszego ). Warto w pierwszej kolejności uporządkować kwestie którego TS używamy jako głównego i gdzie się spotykamy by porozmawiać.
08-02-2016, 06:56 PM
Post: #5
RE: Moderator, z czym się to je ??
Niepisana zasada jest taka, że zawsze wchodzimy tam gdzie więcej ludzi z MC siedzi Uśmiech .
Nie powinno to dla nikogo stanowić problemu, bo można sobie w zakładkach TS dodać oba IP i przełączać się z jednego na drugi.
Fakt, że na drugim może jesteśmy częściej wynika pewnie już i z przyzwyczajenia, gdyż ten 1 co chwilę wysiada albo nie da się na niego wejść to automatycznie zostaje 2 xD.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości