Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czemu server jest wyłączony?
07-30-2016, 06:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-31-2016 07:34 AM przez XEVIS.)
Serce Czemu server jest wyłączony?
Witam.
Gdy ostatnio wchodziłem na s1minecraftpolska - nie miałem do niego dostępu. Z początku myślałem, że to problemy techniczne trwające dzień lub dwa. Ale server nie działa aż 3 dni Smutny
Jeśli ktoś udzieliłby mi odpowiedzi co się dzieje i kiedy server zostanie włączony, będę wdzięczny.

Pozdrawiam Uśmiech
07-30-2016, 07:20 PM
RE: Czemu server jest wyłączony?
Hej Xev,
Właściciel serwera wyjechał na urlop i już pod jego nieobecność serwer padł. Miał być włączony już wczoraj, ale jak się okazało nie idzie tego zrobić na odległość. Musimy czekać aż Kikugi wróci z urlopu. Takie informacje posiada też Administracja, która niewiele może zrobić bez Kikugiego. Dlatego odpuśćmy już pytania kiedy ruszy?? itp bo Admini są w takiej samej kropce jak My gracze.
07-30-2016, 09:03 PM
Dzięki Uśmiech
Oby Kikugi szybko wrócił
07-30-2016, 09:41 PM
tez na to licze bo nei wytrzymam nei mam co robic ;D
08-02-2016, 09:24 AM
W związku z długim urlopem Kikugiego mam następującą prośbę do administracji:

Niektórzy gracze posiadają kupione rangi. Niestety, nie wchodzą na server, (tu podkreślam) z własnej winy. Tracą w ten sposób wszystkie korzyści jakie daje każda kupiona ranga i fundusze w to włożone. Proszę więc w imieniu wszystkich VIPów, SVIPów oraz HEROES o przedłużenie rang o wszystkie dni, w których server był wyłączony.
08-02-2016, 10:14 AM
zgodze sei z Toba XEV bo mialem w ostatnim dniu set hero do odebrania i nie dostalem bo serv off
08-02-2016, 06:01 PM
Tak też będzie, Xev wystarczy czytać chat. Mat już pisał że wszystko zostanie wyrównane
.
08-02-2016, 06:51 PM
1.Dokładnie jeżeli zdarzają się przypadki, że serwer nie działa to wszyscy co mają rangi VIP SVIP i HEROES na serwerze mają je przedłużone o czas wyłączenia serwera - tak było zawsze i nie zmienia się nic w tej kwestii.

2.Co innego jest w przypadku kiedy to gracz z własnej winy (jak napisałeś) nie gra dłuższy czas na serwerze a ma kupioną rangę - tu zakładamy, że jest to w trakcie kiedy serwer działa, to niestety to już jest jego ryzyko.

W Twoim akurat przypadku pokrywają się obie rzeczy więc patrz pkt.1 xD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości