Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wykopaniem za latanie.
09-09-2016, 07:24 PM
Problem z wykopaniem za latanie.
Utknąłem na bagnach nie znam koordynatów ale mniejsza o to, na jakiejś lilijce stałem gdy mnie cofnęło a potem bezustanna cofka plus kick po 2 sec za latanie.

Nie mogę tepnąć się na spawn gdyż oczekiwanie na tp trwa dłużej niż okres przeczekania na kick za latanie.

Jestem w czarnej d.....

Tak że mała pomoc ze strony moderatorów lub administracji była by mile widziana.
09-09-2016, 10:25 PM
RE: Problem z wykopaniem za latanie.
Opcje są dwie albo faktycznie miałeś takie lagi albo masz czity, gdyż nie zdarza się żeby nowa osoba, która po raz pierwszy weszła na serwer po paru minutach miała takie staty jak Ty.
Kickowało Cię z serwera za "czity", które wykrył plugin więc musisz wejść znowu i zobaczymy co dalej ...
09-10-2016, 06:53 AM
jak masz działkę i wejdziesz na serwer to spróbuj wpisać /p h
09-10-2016, 10:11 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2016 10:23 AM przez Nedenir.)
Nigdy nie przypuszczałem, że przyjdzie mi się tłumaczyć z NIE-posiadania czitów. Sprawa wygląda następująco.
Wszedłem na serwer, pobiegałem pozwiedzałem szukając "swojego miejsca na ziemi". Gdy nagle na bagnach zaczęło mnie z uporem maniaka praktycznie ze stroboskopową częstotliwością cofać. Próbowałem walczyć co zajęło mi trzy wykopy z serwera.

Wpadłem na iście genialny pomysł, zdążyć wpisać /spawn zanim mnie wykopie. ctrl+c i ctrl+v przyszły z pomocą ale i to było zbyt wolne. Po którejś próbie otrzymałem informację, że jestem zbanowany ! No to super pomyślałem.

Rozmijanie się potrzeby stosowania pluginu raczej nie wykluczam bo banowanie cziterów to podstawa, ale mogli byście chociaż timer ustawić na nieco dłuższy przy odczytywaniu przemieszczania gracza bo gdybym miał te 4 sekundy w zapasie zanim mnie wykopie to zdążył bym wpisać spawn i uwolnić się z lagującej pułapki liliowo-wodnej a tak muszę administracji zawracać gitarę i jeszcze się tłumaczyć z niczego........

Mały edit: zostałem odbanowany a po wejściu na serwer udało mi się jakoś z tej lilii zejść, nie wiem czy to zasługa administracji ale jak by co dzięki.
09-10-2016, 12:57 PM
problem wyjasniony,

//zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości