Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z pluginem Kingdoms.
09-13-2016, 11:32 AM
Problem z pluginem Kingdoms.
Dziś po godzinie 11:00 był restart serwera( czas przybliżony) po restarcie, mój nexus zmienił się w zwykły beacon tak samo z wieżyczkami które stały się zwykłymi głowami na płotkach.

Nexus posiadał ponad 200 pkt i +2% regeneracji

Relogowałem się ale sytuacja pozostaje stabilna czyli sp..na od restartu.
09-13-2016, 12:28 PM
RE: Problem z pluginem Kingdoms.
przekaże Head Adminowi ta informacje kiedyś już tez tak bylo
09-13-2016, 05:51 PM
Odświeżam własny post, bo nie wiem jaki jest status mojego zgłoszenia..............
09-13-2016, 07:01 PM
Mam piosenkę z dedykacją dla Adminów

https://www.youtube.com/watch?v=cueulBxn1Fw
09-13-2016, 09:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-13-2016 09:37 PM przez ZUVENTRUE.)
nie bądź taki w gorącej wodzie kompany sprawa zgłoszona do mastera od pluginów także czekamy na rozwiązanie, jutro powinno być ok
09-14-2016, 04:14 PM
Ja wiem, że pewnie ktoś ostro pracuje nad moim problemem i nie ma sensu przypominać wam o tym co pół roku ale jak wygląda status mojego zgłoszenia?
09-14-2016, 07:56 PM
No i oczywiście stało się to czego się obawiałem brak nexusa i wieżyczek oraz spierdzielony claim bo to też odkryłem. I dziś zobaczyłem swoją pracę w strzępach, Moderatorka Nitka, pierwsza moderatorka którą spotkałem od 26 godzin na serwerze, poinformowała mnie, że od takich spraw jest TS a nie forum.

A ha rozumiem a dział problemy i pytania to po co? Tutaj już nie uzyskałem sensownej odpowiedzi.
Dowiedziałem się jeszcze, że miałem sobie rzeczy na działkę przenieść i zabezpieczyć a nie trzymać w skrzyniach. No ok kolejny bardzo logiczny argument. Popsuło się ale to moja wina.
09-15-2016, 08:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-15-2016 08:48 PM przez ZUVENTRUE.)
Na forum także można zgłaszać, Ty to zrobiłeś, odpowiedź otrzymałeś - sprawa została przekazana i niebawem będzie wszystko działać, więc nie wiem o jaką inną sensowną odpowiedź może Ci chodzić. A jeżeli chodzi o rzeczy w skrzynkach to fakt, po to między innymi są dostępne działki i większość osób tam trzyma swój cenny dobytek. Ale o to można się spokojnie zapytać innych na serwerze zawsze ktoś coś konstruktywnego podpowie - tylko trzeba się pytać a nie z góry krytykować.

P.S. Gdyby nie szkoła czy praca i inne dodatkowe rzeczy to wszyscy by siedzieli na serwerze 24/ dobę tego chyba nie trzeba dokładnie tłumaczyć.
09-15-2016, 09:02 PM
Jak masz jakies pytania to pytaj na chacie w grze i nie wyzywaj odrazu to nic Ci nie da

Z tego co wiem to sprawa zalationa bo rozmawiales z H@ co nie?
09-16-2016, 06:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-16-2016 06:53 AM przez Nedenir.)
H@ Miał dokładnie takie samo podejście do sprawy jak ja z tym, że złapanie go jest możliwe jedynie przez TS'a.
Plugin się zrąbał, tak nie powinno być ja nie zgubiłem kilofa czy nie potknąłem się o kamyk tylko spierdzieliło się wszystko co możliwe w pluginie kingdoms łącznie z claimami I nawet jeden chunk nie był poprawnie chroniony. Suma łącznych ulepszeń z wieżyczkami Nexusa wynosiła ponad 1140 pkt

Nie wymagam od nikogo by siedział 24/7 na serwerze ale czy przejrzenie forum raz albo dwa razy dziennie prze któregokolwiek z adminów i moderatorów jest ponad siły? Jest was tam więcej niż dwie osoby prawda? Nawet niższy szczebel "dowodzenia" powinien mieć dostęp do środków komunikacji z kimś kto może sprawy pilne załatwiać w trybie pilnym.

Przyjmujecie teraz pozycję obronną bo ktoś wam zarzucił z resztą słusznie, że załatwienie naglącej sprawy przez DEDYKOWANE forum w trybie pilnym, jest NIE-MO-ŻLI-WE. Bo załatwienie sprawy w sposób inny niż gównoburza jest nie osiągalne.

W którym momencie ja kogoś obrażałem?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości