Nasze IP:  s1.minecraftpolska.pl        Tutaj kupisz konto: VIP, SuperVIP lub Heroes
Wspomóż nasz serwer oraz nasze forum - przekaż darowiznę klikając poniżej:

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W sprawie minecrafta :)
11-09-2016, 08:49 AM
W sprawie minecrafta :)
Witam,
Jak w temacie mam problem z grą minecraft. Ponieważ mój kolega mnie męczy żeby mu zainstalować grę.
Chce żeby ta gra była z paczkami modów huśbox 4 czy jakoś tak.
Jestem zielony w tym temacie tak więc zwracam się z prośbą do was.
Tą grę trzeba zakupić czy można pobrać z internetu żeby można to było zainstalować czyli taki komplet z tego co mówił Minecraft 1.7.10 ile się nie mylę wersja + paczka huśbox 4 i jakiś lanucher trzeba jeszcze do tego co mi mówił ?
Jak bym mógł dostać odpowiedz z waszej strony wyczerpującą na chłopski rozum ..
Pozdrawiam Dawid!
11-09-2016, 08:30 PM
RE: W sprawie minecrafta :)
Witam i mimo, że to forum nie dotyczy tego typu spraw to coś podpowiem :
Minecrafta można zakupić na ich oficjalnej stronie (i tylko tam polecam - jest to konto premium) bądź pobrać sobie z sieci luncher do mc, który jest także dostępny u nas pod linkiem : http://www.minecraftpolska.pl/showthread.php?tid=605
wystarczy pobrać i zainstalować (wersję można sobie wybrać jaką się chce i dowolnie ją zmieniać).
Co do paczki Huśka to jest ona dostępna w sieci tylko trzeba poszukać (sam Husiek dawał pod jednym ze swoich filmów na YT linka więc żaden problem znaleźć), pobrać i odpowiednio "zainstalować" że tak powiem do swojego MC.
Jak chcesz dowiedzieć się jak się dodaje różne niezbędne mody i te urozmaicające grę proponuje zapoznać się z YT i kanałem AniaPG dowiesz się jak się instaluje chyba wszystko co można tylko zainstalować i z jej kanału każdy laik się tego nauczy ... reszta należy do Ciebie bo niestety nikt inny tego nie zrobi
Pozdrawiam
i zamykam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości